Demo Day IMPACT_POLAND 2018

Ponad 150 inwestorów, aniołów biznesu, influencerów, przedstawicieli środowiska akademickiego i dziennikarzy z branży zebrało się, aby poznać najlepsze polskie startupy z sektora medycznego i rolno-spożywczego. Startupy biorące udział w programie akceleracji łącznie zdobyły już ponad 5 mln zł zewnętrznych inwestycji.

Podczas 25 tygodni akceleracji, mentorzy i specjaliści z dużych firm branżowych pracowali wspólnie z 23 startupami nad modelami biznesowymi, testowymi wdrożeniami oraz wypracowaniem synergii z Partnerami.

Wśród projektów, które otrzymały dodatkowe wsparcie na dalszy rozwój na rynkach zagranicznych, znalazł się SensDX, Smart Labs - Chirurgia 3D oraz Smart Soft Solutions.

IMPACT_POLAND to program akceleracji dla MMP i startupów w szczególności z obszarów #Smart City / #IIoT / #AR / #AI

Nasz program akceleracji kierowany jest do startupów, mikro i małych przedsiębiorców, którzy opracowują swoje produkty, usługi lub technologie w szczególności w branżach inteligentnych miast (Smart City), sztucznej inteligencji (AI), przemysłowego internetu rzeczy oraz rzeczywistości rozszerzonej (IIoT, AR). Poszukujemy projektów, które posiadają przynajmniej działający prototyp (lub są w stanie wdrożyć MVP w ciągu kilku miesięcy).

Szczegóły

Początek konferencji 12-03-2018 10:00
Koniec konferencji 12-03-2018
Organizator IMPACT_POLAND
Kontakt do organizatora

https://impactpoland.fundingbox.com/

Rodzaj konferencji konferencja darmowa
Typ konferencji biznesowa
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Adres Campus Google, Plac Konesera 10, Warszawa
Lokalizacja
Warszawa
Warszawa, Polska
Warszawa
Podziel się informacją: